עבודה וקריירה

מדפסת להשכרה – לא תמיד חייבים לרכוש!

מדפסת לעסקים

רבים מאיתנו בטוחים שאם הם מקימים משרד עליהם לרכוש את כל הציוד, אך האמת היא, שלא תמיד זו הבחירה הטובה ביותר. מה אתם באמת יודעים על העסק שאתם מקימים היום? ומי יודע אם לא, תוך כמה חודשים, תחליטו לעשות שינוי? לא משנה אם אתם מקדמי אתרים, משווקי אונליין או כל תפקיד אחר שדורש משרד – בנוגע למדפסות, לא תמיד קנייה היא ההחלטה הטובה ביותר.

אם אתם רוצים להקים משרד אך מעדיפים להיכנס לכמה שפחות הוצאות כלכליות, כדאי יהיה לדעת שאתם יכולים גם לחשוב על האפשרות של השכרת ציוד. זה נכון בין אם מדובר על השכרת ציוד כמו שולחנות וכיסאות ובין אם מדובר על מדפסות, כי מי אמר שאתם תמיד חייבים לרכוש את כל הציוד הזה? האפשרות של מדפסת להשכרה הפכה להיות להיט גדול בשנים האחרונות ובהחלט כדאי גם לכם לקחת זאת בחשבון, אז למה אתם מחכים?

אל מי כדאי לפנות?

יש היום עוד ועוד חברות שנכנסו לשוק ומציעות לא רק למכור לכם את המדפסות הכי משוכללות שיש אלא גם מציעות להשכיר לכם ציוד כזה. לכן כדאי יהיה לבחון לעומק לאיזו חברה אתם פונים כי צריך לקחת בחשבון נתונים כמו:

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…
  • איזה דגמים של מדפסות עומדות להשכרה?
  • מהם תנאי ההשכרה?
  • האם יובילו את המדפסת למשרד שלכם?

עבודה במשרד

קחו בחשבון גם את השאלה מי עומד בצד השני ועל איזו חברה מדובר, שכן האמינות שלה חייבת להיות גדולה. לי יש נסיון טוב מאד עם אתר לייזר ליין וגם כמה קולגות שלו שיצה להם להזמין כמה וכמה מדפסות משם.

חשוב לדעת – לא כל חברה מציעה אמינות ברמה גבוהה ולא כל חברה שמשכירה מדפסות יכולה גם להעמיד לרשותכם שירות לקוחות טוב. בהחלט אפשר להבין אם יש לכם דילמה בנושא הזה כי לפעמים דווקא בגלל שיש הרבה נותני שירות לא קל לבחור את הטוב ביותר. כדאי לבדוק, בין היתר, את סוגי המדפסות ואת השאלה איזו חברה ייצרה אותן כי אם אתם כבר שוכרים מכשיר כזה עדיף שהוא יהיה כמה שיותר טוב.

כמה זה עולה בחודש?

לבסוף, כמובן שהשאלה כמה תשלמו על המדפסת המושכרת שלכם בכל חודש יכולה להשפיע על תהליך קבלת ההחלטות. זה אומנם נכון שלאורך שנים השכרת מדפסת תצא יותר יקרה מהקנייה שלה, אך אין לדעת מראש לכמה זמן תצטרכו אותה. לכן ההמלצה שלנו היא לפנות אל כמה חברות, לראות כמה כל אחת מהן גובה עבור השירות שהיא מציעה לכם וכך לבחור. שימו לב כמובן אם אתם שוכרים מכשיר שהוא רק מדפסת או מכשיר שמשלב בתוכו גם את האפשרות של שליחת פקס וצילום.

אם אתם דווקא מעוניינים ברכישת מדפסת – כדאי לעשות זאת באינטרנט. כל הסיבות למה לרכוש מדפסת אונליין תמצאו באתר ShopWorld.

עוד מאמרים מעניינים בתחום הטכנולוגיה תמצאו בערוץ הזה באתר MC Forum.

חייגו עכשיו