עבודה וקריירה

אולג'ובס – אילו אפליקציות יכולות לעשות לנו סדר ברישום שעות העבודה

רישום שעות העבודה - אולג'ובס

אם פעם היינו צריכים להכין טבלאות מסורבלות כדי לעקוב אחר שעות העבודה שלנו, הרי שהיום ישנן אפליקציות שעוזרות לנו להבין מהן שעות העבודה שלנו. אפליקציות שעושות לנו סדר בשעות העבודה הן פתרון נפלא. אבל למה אנו צריכים אפליקציות לרישום שעות העבודה שלנו? ואיזה אפליקציות אולג'ובס חושבים שיכולות לעשות לנו סדר ברישום שעות העבודה? הכל בהמשך.

מדוע אנו צריכים אפליקציות לרישום שעות העבודה שלנו?

לפני שניתן לכם כמה דוגמאות לאפליקציות מעולות שאולג'ובס ממליצים לרישום שעות העבודה, חשוב לדעת מדוע אנו צריכים את האפליקציות האלה. אפליקציות מסוג זה הן אפליקציות מעולות מכמה סיבות: האפליקציות עוזרות לנו לדעת כמה שעות עבודה עשינו בכל החודש, מלבד זאת האפליקציות עוזרות לנו לבדוק האם שעות העבודה שלנו תואמות את השכר שקיבלנו ואם שעות העבודה שנרשמות לנו בפועל נכונות. בנוסף, אנו יכולים לוודא שאנו לא עוברים את שעות העבודה המקובלות שיש לעבוד על פי חוק, ומצדו השני של המתרס אנו יכולים לדעת שאנו עובדים מספיק שעות כדי לכלכל את עצמנו בכל החודש.

רוצה לקהל הצעה לקידום אתרים? כל מה שצריך זה למלא כמה פרטים קטנים…

אז אילו אפליקציות לפי אולג'ובס יכולות לעשות לנו סדר ברישום שעות העבודה?

Meckano – מקאנו מציגה לך את אפליקציית שעון נוכחות הטובה בישראל לניהול שעות העובדים מכל מקום ובכל זמן.האפליקציה מנהלת את שעון הנוכחות במגוון שפות ביניהן: עברית, אנגלית ספרדית, צרפתית ועוד. האפליקציה מנהלת זמן אישי, מגדירה התראות להחתמת שעון נוכחות, מנהלת דוח שעות מפורת, דוח משימות בהתאם לפרויקטים, עורכת משימות ודיווחי נוכחות, שולחת דו"ח שעות למייל ומעוצבת בצורה נעימה.

telecomnews – אפליקציית נוכחות שניתן להוריד בחינם לאייפון. האפליקציה עוזרת לעקוב בצורה פשוטה ונוחה אחר שעות העבודה ולחשב שכר. באמצעות האפליקציה מחתימים כניסה ויציאה על ידיי סריקת האצבע. עוד ניתן לעקוב איתה אחר דיווחי השעות ובודקים את הסיכום החודשי. בדף ההגדרות ניתן לשנות את חישוב השכר, לבחור אם לקזז זמני הפסקה, לחשב החזרי נסיעות ולקבוע תזכורות להחתים יציאה. במידה ושוכחים להחתים ביום מסוים ניתן להחתים כניסה ויציאה בהפרש של שניה ואז לבצע עריכה של היום והשעה המדויקת על ידי לחיצה על המשמרת בדוח השעות.

.jbclock. – אפליקציית הנוכחות מאפשרת דיווח של העובד על כניסה/יציאה ודיווח חופש או מחלה. האפליקציה הזאת מתאימה דווקא למעסיק. כאשר העובד מקיש על הדיווח שבחר, נשלחים פרטי העובד, הדיווח שנבחר וכתובת המיקום ממנו התבצע הדיווח.

חייגו עכשיו